Aromaterapie

Aromaterapie jako podpůrná léčebná metoda

Aromaterapie jako podpůrná léčebná metoda

Aromaterapii lze definovat jako cílené používání esenciálních olejů k udržení, podpoře a zlepšení fyzické, emociální a duševní pohody. Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějšími poklady jsou esenciální oleje, které blahodárně, komplexně a hluboce ovlivňují lidskou duši, emoce i zdraví.

Aromaterapie - jak a jaké olejíčky použít

Aromaterapie - jak a jaké olejíčky použít Každá rostlina obsahuje ve svých kořenech, lodyhách, listech, semenech a květech kombinaci olejů, známých jako éterické (esenciální) oleje. Aromaterapie užívá éterické oleje vybraných rostlin, aby posilovala rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce.  Které zvolit, aby nám byly ku prospěchu, vám pomůže "Tabulka použití esenciálních olejů", kterou najdete na horní liště.

Síla přírody v esenciálních olejích

Síla přírody v esenciálních olejích Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Protože silice působí komplexně a hluboce, je nutné dbát na jejich kvalitu a užívat skutečně 100% přírodní produkty. Jedině tak můžete dosáhnout žádaných výsledků.

Natur aroma airspraye - magie vůní

Natur aroma airspraye - magie vůní

Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru.

Magická moc vůní - bio aroma roll-ony

Magická moc vůní  - bio aroma roll-ony

Vydejte se s námi do světa aromaterapie, světa vůní, které nás provází již po staletí. V době, která je často plná stresu, napětí a příliš hektického života, přispívá aromaterapie k životní harmonii, pohodě a odolnosti vůči okolí. Užijte si svými smysly svět čistých vůní a vzácných esencí.

Co je to aromaterapie? Jak působí esenciální oleje?

Co je to aromaterapie? Jak působí esenciální oleje?

Aromaterapie není ani kosmetická disciplína a ani jednoduchý způsob relaxace, je to léčebná metoda. Aromaterapie je jak preventivním, tak léčebným nástrojem. Je potencionálně tak mocná, aby aktivizovala proces samoléčby. Jejím hlavním cílem je posílit imunitní obranu těla.