Koupelové oleje Saloos naturcosmetic

Koupelové oleje Saloos naturcosmetic

Relaxace s kapkami oleje

Koupel není jen očistou těla, na své si přijde i duše. Dříve bývala lázeň rituálem očištění a znovuzrození, věřilo se, že navrací mládí a krásu. Dopřejte si luxus času věnovaného jen sami sobě a vyberte si koupelový olej, který potěší nejen vaši pokožku, ale i smysly.
Běžné koupelové prostředky jsou založeny na tenzidech, které naši pokožku sice dokonale čistí, ale zároveň ji nadměrně odmašťují a vysušují.

Koupelové oleje Saloos jsou jiné

Při koupeli se účinné látky vstřebávají do pokožky, ta zůstává po lázni čistá, vláčná a zregenerovaná. Oleje blahodárně působí i na kůži s dermatologickými problémy. Podporují v ní přirozené procesy, a tím přispívají k tomu, že se pokožka o sebe umí lépe postarat, je přirozeně krásná, zdravá a hydratovaná. Přírodní esenciální oleje pokožku navíc nádherně provoní, čímž naplňují své poslání tělesné i duševní harmonizace.

Vlastnosti koupelových olejů Saloos

Koupelové oleje Saloos představují účinnou kombinaci za studena lisovaného bio slunečnicového a bio sezamového oleje a přírodních esenciálních olejů. Všechny tři složky příznivě působí na veškeré typy pokožky, nevyvolávají žádné alergické reakce. Obsahují pouze nezbytně nutné množství bezpečných a jemných emulgátorů.

Jakým způsobem koupelové oleje Saloos naturcosmetic pečují o pokožku?

  • Především blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky.
  • Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek.
  • Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy.
  • Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky.
  • Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost.
  • Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná.

A na závěr - koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž jsme zpět u harmonie těla a duše.

Způsob použití: stačí jedna až dvě lžíce koupelového oleje do vody o teplotě 34-38°C. Při této teplotě dochází k rozšíření pórů a zvýší se i krevní oběh.Výsledkem je svalové i duševní uvolnění a lepší vylučování toxinů z těla.

Olej nepění, ale vytváří s vodou jemnou mléčnou emulzi.
Je vhodný také do vířivých van, kde napomáhá snadnějšímu vstřebávání účinné látky.

Doba pobytu v lázni je vhodná v rozmezí 10 až 20 minut, delší se nedoporučuje. Po koupeli je dobré se osušit jenom lehce, abychom zbytečně nestírali účinné látky a nechali je prostoupit hluboko do pokožky. Koupelový olej nám tak ušetří práci s tělovými oleji nebo jinými regeneračnimi připravky.

Nejlepší doba pro koupáni je večer, ale ne hned po večeři, lepší je počkat, až trochu vytrávite. Ráno dokáže zázraky rychlá tříminutová koupel v teplé vodě, která uvede tělo do správné provozní teploty.

Koupelové oleje Saloos zásadně neobsahují:

  1. Tenzidy - sice dokonale čistí, ale mohou nabourat přirozenou obranyschopnost pokožky.
  2. Minerální oleje (paraffinum liquidum) vyráběné z ropy.
  3. Syntetické konzervační a vonné látky, které mohou zapříčinit vznik alergií nebo zhoršit již existující potíže.
  4. Syntetická barviva využívaná pouze pro svůj estetický efekt.