Natur aroma airspraye - magie vůní

Natur aroma airspraye - magie vůní

Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Kouzlo vůní v prostoru

Představujeme vám čistě přírodní osvěžovače vzduchu, které můžete využít k rychlému a snadnému osvěžení a provonění ovzduší, odstranění nepříjemných pachů, dezinfekci prostor bytů, obchodů, kanceláří, čekáren, nebo jen k vytvoření příjemné atmosféry - působí po celou dobu pozitivně na Vaši psychickou stránku. Nechme se hýčkat vůněmi a využijme toho, co nám příroda nadělila.

Lze je použít k vytvoření příjemného prostředí, které působí pozitivně na vaši psychiku, ale také jako desinfekční prostředek při výměně ložního prádla, kdy směs oleje rozprášíte na matraci a pak povléknete čistým ložním prádlem. Tím nejen desinfikujete nepříjemné potové pachy a energetické otisky, ale zroveň si připravíte příjemné prostředí pro Váš odpočinek a blahodárný spánek. Je také výborným pomocníkem v období nemocí, kdy stačí rozprášit pár kapek na polštář nebo na přikrývku a tím nastolit rychlejší proces samoléčby.

Rozprašovač je také velký pomocník při delších cestách v autě, stačí rozprášit do prostoru a osvěžení si můžete okamžitě vychutnávat dlouhou dobu. Silice vám pomáhají udržet koncentraci a oddálí vaši únavu.

Stačí jen jednoduše stisknout dle potřeby rozprašovač a rozptýlit vůni do prostoru kolem sebe.

Natur aroma airspraye obsahují 100% přírodní esenciální oleje. Nenajdete v nich žádné škodliviny, syntetické konzervační, barvicí a vonné látky, které by mohly mít negativní účinky na zdraví. Vybírat můžete dle momentální nálady a rozpoložení, v každém případě by vůně měly být pro vás příjemné a potěšit vás na duši.

Můžeme vás ubezpečit, že Natur aroma airspraye Saloos naturcosmetic nemají nic společného s běžnými osvěžovači vzduchu, které obsahují pouze syntetické vonné látky.

Aromaterapeutické rozprašovače rychle provoní vaše okolí a vyvolají různé nálady. Rozprašují molekuly olejů po celém pokoji, domě nebo kanceláři. Nejen, že vás zbaví nepříjemných pachů, ale především působí po celou dobu pozitivně na vaši psychickou stránku.

Lze je použít:
  • pro působení jejich vůně do okolí
  • jako vlastní parfém ze siličných olejů
  • jako desinfekční prostředek při výměně ložního prádla
  • pro období nemocí, kdy pročistí ovzduší v místnosti a usnadní dýchání
  • během jízdy v autě pomáhají udržet koncentraci a oddálí únavu