Péče o pleť

Hydrofilní odličovací oleje - 1. krok ke kráse

Hydrofilní odličovací oleje - 1. krok ke kráse Není žádným tajemstvím, že pokud má být pleť zdravá a svěží, musí být především čistá. Zdůrazňovat, že jít spát nalíčená je největším kosmetickým prohřeškem, je snad zbytečné. Čištění však není jen záležitostí žen, které se líčí. Důsledná péče se vyplatí i těm, jež si na zkrášlovací prostředky příliš nepotrpí. Ať chceme nebo ne, usazují se na naší pleti po celý den různé nečistoty.

Květinové pleťové vody - 2. krok ke krásné pleti

Květinové pleťové vody - 2. krok ke krásné pleti Každý odborník na krásu vám potvrdí, že první pravidlo pro krásnou a zdravou pleť zní „čistit a hydratovat“. Květinové pleťové vody, známé též pod názvem hydroláty, jsou pro tento účel ideální. Celkově zvyšují vlhkost pleti, velmi jemně ji vyčistí, osvěží, tonizují a zanechají ji dokonale uvolněnou a připravenou k další péči.

Regenerační obličejové oleje - 3. krok ke kráse

Regenerační obličejové oleje - 3. krok ke kráse Účinnou alternativou denního i nočního krému jsou bio regenerační obličejové oleje. Jejich základem jsou ty nejkvalitnější bio oleje lisované za studena: Jojobový, jako jeden z nejcennějších přírodních olejů, významně pomáhá regulovat vlhkost pokožky. Brutnákový je díky vysokému obsahu kyseliny gama-linolenové mimořádně vhodný na problematickou pokožku. Šípkový a arganový mají protivráskové účinky.  Dokonale ošetřují suchou a zralou pleť a podporují její vitalitu. Dále mohou obsahovat i olej z granátového jablka.