Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma thumb
Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma thumb
Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma thumb
Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma thumb
Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma thumb

Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma

324.79 Kč

Dostupnost:Skladem
+
Přidat do košíku Přidat na seznam přání

Vysoce Kvalitní 30 mw VFL Optické Vlákno Kabel Tester, Fiber Optic Visual Fault Finder 25-30Km Rozmezí 650+10nm Červené pero doprava Zdarma

Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější způsob, jak dodat zboží do vašich rukou!Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení produktu, nebo mají problémy s kvalitou, prosím, neváhejte předkládat spory, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, my vám nejvíce vyhovující odpověď!Šťastný nakupování, děkuji moc

Atributy Produktu

1 , technické ukazatele :

Vlnová délka zdroj světla : 650 + 10NM

Aplikace optického vlákna : SM, MM

Single mode výstupní výkon: 30 mW

Napájení: 2 baterie 5

Moc nepřetržitý pracovní doba: více než 20h

Pracovní teplota : 10-60 stupňů ( bez orosení )

Skladovací teplota : -40-85 stupňů

Hmotnost: 160 g (bez baterie)

2, způsob využití :

1, od konce pera na pero rotace těla, připraveného dvou Č. 5 baterie do, baterie pro pero, pero ocas , ocas ( dole poznámka! ) Pero sedadla , negativní zarovnání ;

2 , pero, pero, tělo a ocas připojení nainstalován, otevřete čepičku , podle spínač ovládání , červené světlo pozorování rozhraní , a zároveň naznačuje, světla ; ( poznámka: oči není k optické rozhraní , tak, aby nedošlo k poškození očí ) ;

3 , podle ovládací spínač , světlo puls je pozorován , což naznačuje, světelné trubice a světlo puls ( puls, frekvence 0,5-2HZ ) ;

4 , stiskněte spínač jednou , světelný zdroj je vypnut , žádné světlo výstup ve stejné době , vyzařující světlo trubice zhasne ; ( přepnout režim : kontinuální pulsní uzavřený cyklus režimu kontinuální)

5 , detekce testované vlákno do optického rozhraní , ve stejné době, podle spínač ovládání , vyberte výstupní světelný režim ( kontinuální nebo pulzní ) ;

6, po použití, prachotěsný čepice , nesmí se používat delší dobu, vyjměte baterie, aby se zabránilo poškození baterie , kaz, světlo .

3, údržbu a záležitosti vyžadující pozornost :

1 , laser je škodlivé, a to zejména k ochraně očí , laserové , vyhnout se přímý oční laser ;

2 , obecně platí , že čím vyšší je teplota , tím kratší život laseru , když se používá, aby se zabránilo vysoké teploty pracovního prostředí ;

3, laserové optické vlákno vedoucí čisté ;

4, nepoužívejte zdroj , prosím prachovou krytku, aby se zabránilo prach padá ;

5, nepoužívejte baterie by měly být odstraněny ; Obrázek

1) přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2. Pokud nemůžete pokladně času okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. 8.DeliveryTime:

Pokud je váš náklad váží až 20 KG nebo vyšší, nebo potřebujete větší množství, prosím kontaktujte nás, nebo e-mail na nás, zajistíme vám nové balení specifikace, pak zkuste naši nejlepší uložit nějaké náklady na dopravu za vás, a to tak, že cena výrobku může být pro vás přínosem!

Jsme velká výrobní podnik skupiny v Číně, prodáváme přes Alibaba, tam je jediný účel ,je lépe propagovat naše výrobky,všechny naše společnost produkty jsou dodávány přímo z továrny, prosím, kontaktujte nás , doufáme, že vytvořit dlouhodobý přátelský a vzájemnou spolupráci mezi sebou !

Poskytujeme 6-12 měsíční záruku.Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Položky vrácené po 15 dnů od doručení jsou způsobilé pouze pro opravy.Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.Při nákupu, to znamená, že kupující dal tichý souhlas k politice.Pokud další informace, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme s vámi pracovat na dosažení win-win.

Štítky: fiber laser optic, Vlákno, ftth, 19 rack, kabel tracker mastech, vlákno plast, fibre optic tool kit, fiber router, 50mw vfl, optika pro lov.

Skladovací teplota -40~+70
Vizuální Poruchy Lokátor 25-30 MW
Množství 1KS
Vlákno Typ Single Mode
Číslo Modelu 30 MW Vizuální Chyba Finde
Místo původu Čína
Vlnová délka 650nm
Provozní Teplota -10~+45
Značka ZHWCOMM

Napsat svou recenzi!

Související produkty

267.67 Kč
Doprava zdarma Plastové Mini Optické FTTH Sekáček Vlákno Fréza
Doprava zdarma Plastové Mini Optické FTTH Sekáček Vlákno Fréza *POZNÁMKA: Zboží bude zaslán v Náhodné Barvě: Poznámka: Toto vlákno sekáček není vhodný k použití společně s fusion splicer. To je jen pro FTTH rychlé konektor připojení.
316.14 Kč
INNO Původní E27 Optických Náhradní Elektrody pro INNO IFS-10 IFS-15 IFS-15S Zobrazení 3 Zobrazení 5 Zobrazení 7 Fiber Fusion Elektrody
······Související Zboží······ ······Specifikace······ INNO Původní E27 Optických Náhradní Elektrody pro INNO IFS-10 IFS-15 IFS-15S Zobrazení 3 Zobrazení 5 Zobrazení 7 Fiber Fusion Elektrody Původní dovážených Korea Novo IFS-09/10/15/15H/V3/V5/V7 Fiber fusion lepička elektrody ······Produkt
195.80 Kč
SC Jedním Kliknutím Nástroj pro čištění Optických Vláken Čistící Pero pro SC/FC/ST Konektor 2,5 mm SC, FC, ST Fiber Optic Typ Pera Čistší
Fiber Optic Čistící Pero Jedním kliknutím optické pero typ smart cleaner, pro čištění konektor objímka, aniž by vrubování nebo poškrábání. SC/FC/ST a LC/MU 2 modely k dispozici, 2,5 mm pro SC/FC/ST, 1,25 mm pro LC/MU 800+ Čištění na Jednotku Jednorázové s 800+
183.36 Kč
QIALAN Univerzální čepičku pro 2,5 mm Ferule w/Bunda Popruh. Hodí FC,SC a ST. Bílá Barva, 100 ks/balení
Optický Konektor je čepičku s Dlouhým Ocasem pro SC, FC, ST LC Konektor čepičku hlavní funkcí je zabránit vniknutí cizích částic, prachu do konektoru a vést k původní produkt degradaci výkonu nebo nemůže být použit SC, FC, ST LC long tail dust cap SC ID: 2,5 mm LC průměr: 1.25
248.91 Kč
Vlákno cleanerFiber end čištění obličeje box vlákno utírání nástroj pigtail čistič kazety ,Fiber Optic Nástroje, Čistší Ftth pro SC, ST/FC
Vlákno objímka end rozhraní čistič technický výkon, 1, počet čištění: 500 krát 2, čistící účinek: -20 až -50 dB (útlum) 3, použití teplota: -10 až +50 stupňů 4, skladovací teplota: -30 do +70 stupňů
821.97 Kč
10pcs/lot 0,9 mm Ocelová Trubka Optické PLC Splitter 1x2 SC/APC Konektor
Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané Aplikace *FTTx Nasazení(GPON/BPON/EPON) *Kabelové
380.22 Kč
LC/SC/FC/ST One Click Cleaner nástroj 1,25 mm a 2,5 mm Univerzální Konektor Fiber Optic Čistící Pero
Optické vlákno speciálně navržen tak, aby dobře pracovat s oo SC, FC a ST konektory( Φ 2,5 mm), tento nástroj čistí kování koncových ploch odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání.
927.36 Kč
100KS SC APC pre-bur Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH Rychlou Montáž Vlákno Optický Konektor /SC Optické Vlákno Rychle Konektor
100KS SC APC pre-bur Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH Rychlou Montáž Vlákno Optický Konektor /SC Optické Vlákno Rychle Konektor doprava Zdarma Nabídka pre-embedded FTTH SC/APC optické vlákno rychle konektor Vlastnosti: 1. FTTH projektu využitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu
526.91 Kč
Originál Nové HG8245 GPON ONU ONT S 4FE+2POTS+1USB+WI-fi se Vztahují na FTTH Režimy, Termina Gpon anglická verze
FTTH Optických Zařízení GPON ONU HG8245 4 FE, 2x HRNCE, 1xUSB, WiFi Modem Na EchoLife HG8245, optický síťový terminál (ONT), je high-end domácí brána v Huawei FTTH řešení. Pomocí GPON technologie, ultra-širokopásmový přístup je poskytována pro domácí a SOHO uživatele. Na HG8245 nabízí
236.26 Kč
50KS/pytel SC UPC Simplex mode Vlákno optický Adaptér SC Optických vláken, spojky SC Fiber příruby doprava Zdarma
Aplikace: 1.Telecome sítě 2.CATV sítě 3.Ethernet sítě 4.Optických komunikačních Zařízení Specifikace: Typ Produktu SC, FC, ST LC Adaptér Režim Single mode Multi režim Průchozí Útlum ≤0.2 dB ≤0,3
522.90 Kč
FTTH optický Kabel Sekáček Optický Řezací Nůž Nástroj Fréza s 3 v 1 Upínací Slot Vysokou Přesností
Funkce: 1. Může splnit tepla-tavné vlákno multi-funkční Kleště. 2. Vyrobeny s Hi-síla čepele povrchu, delší životnost. 3. Třílůžkový příslušenství, vhodné pro řez line, copánky a holé vlákno. 4. Automatické rychlé zpět, řezání je přesnější, efektivnější. Specifikace: *
800.90 Kč
30 mw VFL Optical Fiber Visual Fault Locator 30 mw Metal Fiber Optic Visual Fault Finder 30Km Zlomit checker Červené pero doprava Zdarma
30 mw VFL Optical Fiber Visual Fault Locator 30 mw Metal Fiber Optic Visual Fault Finder 30Km Zlomit checker Červené pero doprava Zdarma Zdroj světla vlnová délka: 650 + 10NM Použitelná vlákna: SM, MM, Single mode výstupní výkon: 10 mW Napájení: 5 Oddíl 2 baterie Nepřetržitý pracovní doba: více